Loading...
Top
img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

Restoranas Savanoriu pr. 1

Šis restoranas, tai vieta, kur susipina šiuolaikinis modernumas su senosiomis kinų tradicijomis.

Besirenkant šio restorano vietą, kuriant interjerą bei pristatant valgiaraštį, buvo atsižvelgta į šiuolaikinį išrankų, vertinantį naujoves bei gyvenantį miesto ritmu, lankytoją. Šį restoraną rasite patogioje vietoje įsikūrusiame prekybos centre „HeliosCity“. Čia, kaip ir visuose tinklo restoranuose, lankytojui bus pasiūlytas aukščiausios kokybės tradicinis kinų maistas, kurį greitai paruoš išmanantis savo darbą restorano šefas iš Kinijos. Darbo dienomis pietų metu skubantiems bus pasiūlyti greiti, bet kruopščiai paruošti verslo pietūs.

Tik šiame restorane yra galimybė paragauti ypatingo tradicinio kinų patiekalo - Pekino anties, kurios gaminimo ir valgymo kultūra unikali ir įdomi: Pekino antis (beijingkaoya) – specialiai šerta ir gaminta antis, pasižyminti ypač traškia odele. Dažniausiai valgoma būtent ši odelė, kuri pjaustoma itin plonais griežinėliais ir patiekiama su daržovėmis, padažais ir valgoma vyniojant į blynelius muxu. Tradiciškai, Pekino virtuvėje, anties mėsa sunaudojama kitiems patiekalams, o kaulai – sriubai gaminti. Prie kinų patiekalų restoranas siūlo ir kinišką „Dragon“ alų, kuris gaminamas iš ryžių bei kiniškus vynus, gaminamus iš ličių arba slyvų ir žinoma įvairių rūšių kiniškas arbatas.

Restorane yra 2 apvalūs funkcionalūs nuošaliau stovintys stalai 6 ir 8 asmenims, kurių aukštesnysis stalviršis sukasi – galima patogiai dalintis maistu su draugais, kolegomis ar šeima. Likusioje restorano dalyje galima priimti dar apie 60 žmonių. Šalia prekybos centro yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galima saugiai ir patogiai palikti automobilį.

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis 11:00 iki 23:00

Šeštadienis - Sekmadienis 12:00 iki 23:00

Kontaktinė informacija

(8 5) 265 2653

Google žemėlapis