Loading...
Top
img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

Restoranai

"Kinų rožė" - vertinantiems kokybę! Jau antrą dešimtmetį sėkmingai gyvuojančioje įmonėje, „Kinų rožės“ komandos įdėtų pastangų ir lankytojų dėka, kuriama įmonės filosofija, kurios pagrindinis principas - nuolat tobulinama kokybė. Dėl to "Kinų rožė" pelnė gerą vardą ir svečių simpatijas, tapo jaukia vieta, pritraukiančia įvairius žmones ir galinčia suteikti gerą bei kokybišką laiką.

"Kinų rožės" restoranuose susipina Kinijos tradicijos, rytietiškas dėmesingas aptarnavimas ir šiuolaikiškas modernumas. Lankytojai taip pat nėra abejingi juos supančiai aplinkai, "Kinų rožės" restoranuose svečiams yra sukurta jauki atmosfera, kad jie jaustųsi laukiami, jaukiai ir patogiai. Kinų Rožės virtuvės šefas sukūrė ir parengė platų valgiaraštį, kuriame atsispindi įvairių Kinijos regionų patiekalai. Neabejojame, kad kiekvienas apsilankęs mūsų svečias atras savo skonį.

Maisto bei sveikos gyvensenos kultūra mūsų restoranuose labai svarbi, todėl esame labai reiklūs žaliavų kokybei ir šviežumui, pasisakome už natūralų maistą be sintetinių skonio stipriklių, taip pat "Kinų rožė" yra prisijungusi prie Lietuvos atsakingų restoranų tinklo (LARTA) - tai socialiai atsakingų maitintojų (restoranų, kavinių ir kt.) tinklas, kuriuose lankytojai pietaudami ar vakrieniaudami gali gauti informaciją apie restorane naudojamus produktus, jų sudėtines dalis, naudojamą GMO, produktų kilmę, paruošimo būdą ir kitą, jiems svarbią, informaciją.

Restoranas Savanoriu pr. 1

Gerbiamieji "Kinų rožės" lankytojai, pranešame, kad dėl politinių priežasčių "Kinų rožės" restoranas, esantis Savanorių pr. 1, uždaromas nuo 2023 m. sausio 2 d. Laukiame Jūsų restorane "Kinų rožė" Kauno g. 15, tel. nr. 852330750.
"Kinų rožės" kolektyvas.

  • img

Darbo laikas

Kauno g. 15, Vilnius
I, II, III, IV nuo 11:00 iki 22:30
V nuo 11:00 iki 23:00
VI nuo 12:00 iki 23:00
VII nuo 12:00 iki 22:30

Virtuvė baigia darbą 30 min anksčiau.

Kontaktinė informacija

-

Google žemėlapis

Restoranas Kauno g. 15

Šis restoranas yra ypatingas tuo, kad nuo jo įkūrimo prasidėjo daugiau kaip dešimtmetį besitęsianti „Kinų rožės“ istorija. Tai restoranas, kurio interjeras alsuoja subtiliu tradiciniu kinišku interjero stiliumi, klientams visados suteikiamas ypatingas dėmesys ir, žinoma, aukščiausios kokybės tradicinis kinų maistas, darbo dienomis skubantys gali mėgautis skaniais ir visada šviežiais verslo pietumis.

Restorane yra apvalus funkcionalus stalas (8 asmenims), kurių aukštesnysis stalviršis sukasi - galima patogiai dalintis maistu su savo draugais, kolegomis ar šeima. Stalas yra jaukioje nišoje atskirtoje nuo kitos salės dalies, likusioje dalyje telpa apie 50 žmonių. Taip pat yra galimybė susirinkti didesnėms iki 20 žmonių grupėms.

Geras maistas, profesionalus aptarnavimas ir jauki aplinka, nepalieka abejingų.

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Darbo laikas

I, II, III nuo 11.00 iki 22:30
IV, V nuo 11:00 iki 23:00
VI nuo 12:00 iki 23:00
VII nuo 12:00 iki 22:30

Kontaktinė informacija

852330750

Google žemėlapis