Loading...
Top
img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

img

Kinų rožė - vertinantiems kokybę!

Restoranai

"Kinų rožė" - vertinantiems kokybę! Jau antrą dešimtmetį sėkmingai gyvuojančioje įmonėje, „Kinų rožės“ komandos įdėtų pastangų ir lankytojų dėka, kuriama įmonės filosofija, kurios pagrindinis principas - nuolat tobulinama kokybė. Dėl to "Kinų rožė" pelnė gerą vardą ir svečių simpatijas, tapo jaukia vieta, pritraukiančia įvairius žmones ir galinčia suteikti gerą bei kokybišką laiką.

"Kinų rožės" restoranuose susipina Kinijos tradicijos, rytietiškas dėmesingas aptarnavimas ir šiuolaikiškas modernumas. Lankytojai taip pat nėra abejingi juos supančiai aplinkai, "Kinų rožės" restoranuose svečiams yra sukurta jauki atmosfera, kad jie jaustųsi laukiami, jaukiai ir patogiai. Kinų Rožės virtuvės šefas sukūrė ir parengė platų valgiaraštį, kuriame atsispindi įvairių Kinijos regionų patiekalai. Neabejojame, kad kiekvienas apsilankęs mūsų svečias atras savo skonį.

Maisto bei sveikos gyvensenos kultūra mūsų restoranuose labai svarbi, todėl esame labai reiklūs žaliavų kokybei ir šviežumui, pasisakome už natūralų maistą be sintetinių skonio stipriklių, taip pat "Kinų rožė" yra prisijungusi prie Lietuvos atsakingų restoranų tinklo (LARTA) - tai socialiai atsakingų maitintojų (restoranų, kavinių ir kt.) tinklas, kuriuose lankytojai pietaudami ar vakrieniaudami gali gauti informaciją apie restorane naudojamus produktus, jų sudėtines dalis, naudojamą GMO, produktų kilmę, paruošimo būdą ir kitą, jiems svarbią, informaciją.